Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Jordglob 16873054

nr 1687 3054

Jordglob

modell äldre. Höjd: 43 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 mars 2025
kl 18:54:45

16/3 16:02:30 1      Vinnande bud